Sepetinizde  

Sipariş listesinde ürün yok

0,00 TL Nakliye
0,00 TL Toplam

Sepetinizde Satın Al

Yeni ürünler

Tümünü Göster

Hakkımızda

Murat KEPOĞLU, on iki yaşından itibaren Cağaloğlu'nda tüm gazete ve profesyonel fotoğrafçıların makine tamirlerinin yapıldığı bir atölyede yetişip 1996 yılında "Macro Fotoğrafçılık" adıyla kendi mağaza ve atölyesini kurmuştur. Sağlam teknik alt yapısı, güvenilirliği ve dürüst kişiliğiyle bugünlere kadar doğru adımlarla gelmiş, hizmet verdiği tüm markalarda tüm müşterilerinin takdirini kazanmış ve satış konusunda doğru fiyatlarla, satış sonrası servisiyle her zaman müşterilerinin yanında olmuş, satıcı ve alıcı ilişkisinden ziyade arkadaşlık yakınlığı içinde bir ilişkiyle çalışmıştır.

Macro Fotoğrafçılık olarak müşteri profilimizi oluşturan gazeteler, dergiler, reklam ajansları ve fotoğrafçılık okulları da dahil, Türkiye’nin önde gelen fotoğraf sanatçılarına ve foto muhabirlerine senelerdir kusursuz hizmet vermekteyiz. Bu profesyonel birikimimizi daha geniş kitlelerle paylaşmak istiyoruz.

Bugün müşterilerimizin talepleri doğrultusunda, çağımızın gerektirdiği gibi davranıp bir web sitesi hazırlayarak daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek için Internet üzerinden de satış ve bilgi paylaşımını, dürüst ve güvenilir bir zeminde hizmetinize sunuyoruz.